Виставку-продаж «Майстри Кіровоградщини – військовим медикам» відвідали військовослужбовиці
Виставку-продаж «Майстри Кіровоградщини – військовим медикам» відвідали військовослужбовиці стрілецького батальйону, Військова частина 3011 Національної гвардії України, сповіщає Кіровоградський обласний Центр народної творчості.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/xQZeYXz2.jpg)
Вони взяли участь у майстер-класі з виготовлення янголят із бісеру від майстрині Ірини Гуцалюк.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/GQ7XCU2y.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/dOx4J8cl.jpg)