Вітають рятувальники
9 трав. 2016 11:16
655
Дорогі ветерани!
Шановні жителі Кіровоградщини!
Колектив Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області сердечно вітає вас із всенародним святом – Днем Перемоги!
Це свято уособлює героїзм і самопожертву наших співвітчизників, які не шкодуючи власного життя, здобули для світу перемогу над нацизмом, зберегли мирне небо для майбутніх поколінь.
Доземний уклін й безмежна синівська вдячність всім, хто героїчно пройшов довгими й тернистими дорогами найжорстокішої в історії людства війни і відстояв Батьківщину, виявив нездоланну мужність та незламність духу, а потім відроджував рідну землю зі згарища післявоєнної руїни. Вічна пам’ять тим, хто загинув на фронтових полях, і тим, хто пішов з життя пізніше, вже у мирний час.
Сяйво тієї перемоги служить орієнтиром Миру і Свободи для українців-патріотів, котрі сьогодні захищають незалежність нашої держави.
Здоров'я вам та злагоди, добра і благополуччя!