За добу, що минула, на Кіровоградщині ліквідовано 6 пожеж

 • 9 січ. 2024 11:00
 • 285
  • Новина За добу, що минула, на Кіровоградщині ліквідовано 6 пожеж Ранкове місто. Кропивницький

  8 січня о 16:28 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про пожежу на пров. Покровському м. Олександрія.

  Після прибуття рятувальників до місця події було встановлено, що горить 3 м2 речей домашнього вжитку в житловому будинку на території приватного домоволодіння. О 16:58 пожежу було ліквідовано олександрійськими вогнеборцями.

  Майже одночасно стало відомо про займання на вул. Ринковій смт Голованівськ. Там загорілось 20 м2 покрівлі та перекриття нежитлової приватної будівлі. Голованівські рятувальники о 17:35 ліквідували займання.

  О 20:02 надійшло повідомлення про пожежу на території дачного кооперативу “Дружба” м. Кропивницький. Горіло 56 м2 речей домашнього вжитку, покрівлі та перекриття дачного будинку. О 22:12 кропивницькі рятувальники приборкали пожежу.

  О 20:40 стало відомо, що на вул. Центральній смт Новоархангельськ Голованівського району горить 0,5 м3 дров та 12 м2 господарчої споруди на території приватного домоволодіння. О 21:44 пожежу було ліквідовано спільними зусиллями новоархангельських вогнеборці та місцевої пожежної команди с. Нерубайка.

  Вже 9 січня опівночі бійці олександрійського підрозділу залучались на гасіння пожежі на вул. Дмитра Вишневецького м. Олександрії. На території приватного домоволодіння виникла пожежа 2 м2 перекриття житлового будинку, яку о 00:31 було ліквідовано.

  О 03:48 бійці новоархангельського підрозділу та місцевої пожежної команди с. Покотилове залучались на гасіння 1 м2 перекриття житлового будинку на території приватного домоволодіння на вул. Донській с. Тернівка Підвисоцької СТГ Голованівського району. О 05:26 пожежу було ліквідовано.

  Загиблих та травмованих немає. Причини пожеж встановлюються фахівцями.

  Джерело: ГУ ДСНС України у Кіровоградській області