За що чиновники отримали хабара від підприємця?

 • 13 бер. 2018 10:11
 • 860
  • Новина За що чиновники отримали хабара від підприємця? Ранкове місто. Кропивницький
   
  Прокуратура Кіровоградської області завершила досудове розслідування щодо високопосадовця РДА та мерії викритих на отриманні 150 тис грн. неправомірної вигоди. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.
   
  Прокуратура Кіровоградської області затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно першого заступника голови РДА та заступника міського голови одного із міст Кіровоградщини за скоєння корупційного злочину.
   
  Як ми повідомляли раніше працівники прокуратури спільно з співробітниками управлінням захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчими Головного управління Національної поліції в області на отриманні 150 тис грн. неправомірної вигоди викрили першого заступника голови РДА та заступника міського голови одного із міст Кіровоградщини. 
   
  Неправомірну вигоду чиновники вимагали та отримали від підприємця за вирішення питання щодо надання земельної ділянки площею 600 кв м на території міського сміттєзвалища для встановлення лінії по переробці та сортування сміття. 
   
  Правова кваліфікація кримінального правопорушення ч. 3 ст. 369-2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу України.