За воду можна сплатити онлайн

 • 10 черв. 2016 14:26
 • 762
  • Новина За воду можна сплатити онлайн Ранкове місто. Кропивницький

  Відтепер кіровоградці мають змогу оплатити рахунки за споживання води безпосередньо на сайті обласного комунально-виробничого підприємства “Дніпро-Кіровоград”

  “Довготривала співпраця нашого комунального підприємства з ПриватБанком дає надзвичайно позитивні результати, - розповідає Роман Ілик, генеральний директор обласного комунально-воробничого підприємства “Дніпро-Кіровоград”.

  - Ми вже значно скоротили витрати на папір, а це повірте значні суми, перейшовши на електроннний документообіг. Дякуючи сервісам ПриватБанку  наші клієнти мають широкий спектр можливостей оплати за споживання води - це і у відділеннях, і у терміналах самообслуговування, і в Приват24. А нещодавно ПриватБанк запропонував нам запровадити сервіс електронних платежів безпосередньо на нашому сайті, що дасть змогу усім нашим клієнтам оплачувати послуги швидко, зручно та легко”.

  ПриватБанк надав можливість усім  жителям області, незалежно від того, клієнтом якого банку вони є,  оплачувати платежі за воду та водовідведення в режимі “он-лайн”. Для цього досить зайти на сайт ОКВП “Дніпро-Кіровоград” <http://dnipro-kirovograd.com.ua/> та клікнути на ярлик “Оплата платіжною карткою”.

  “Ми надали можливість користуватись зручним сервісом не лише власникам карток ПриватБанку,  - розповідає Олексій Харін, керівник Бізнесу платежів та переказів Кіровоградської філії ПриватБанку. - Утримувачі карток будь-яких українських банків,  які користуються інтернетом, цінують свій час та мають бажання вчасно оплачувати комунальні послуги,  можуть впевнитись у зручності та простоті сервісу”.

  У Кіровоградській області працює понад 175 банкоматів, 340 терміналів самообслуговування, 58 відділень, 49 з яких працюють і в суботу для зручності своїх клієнтів.

  ПриватБанк - найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку. Додаткову інформацію можна знайти на офіційному сайті банку.

   Анжела Дзінзюра