Зайнятість мешканців сільської місцевості - в центрі уваги соціальних партнерів

 • 19 квіт. 2016 15:28
 • 730
  • Новина Зайнятість мешканців сільської місцевості - в центрі уваги соціальних партнерів Ранкове місто. Кропивницький

  Фахівцями Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості в рамках виїзної акції для мешканців Соколівської сільської ради, проведено ділову зустріч з місцевими роботодавцями щодо вирішення питань працевлаштування місцевих мешканців. У заході взяли участь керівники ТОВ «Соколівський м'ясокомбінат «Українські ковбаси», ФГ Ковальова О. В., ФГ «Вікторія-К», ФГ Моніч Р. В. та ін.

  Учасниками наголошено, що в умовах сьогодення найважливішим пріоритетом служби зайнятості залишається соціальний захист населення від безробіття, насамперед тих громадян, хто не здатний на рівних конкурувати на ринку праці, зокрема осіб з особливими потребами. Отже, не можна бути байдужим до сьогоденних проблем, а робити все можливе задля людей праці: створювати та зберігати робочі місця, забезпечувати гідну заробітну плату за якісно виконану роботу, належні умови праці та ін.

  Також присутні були проінформовані про напрями їхньої співпраці із службою зайнятості відповідно до чинного законодавства, зокрема щодо надання їм послуг з добору працівників; додаткового сприяння в працевлаштуванні окремих категорій громадян; компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування при працевлаштуванні зареєстрованих безробітних; організації громадських та інших робіт тимчасового характеру; організації підготовки, перепідготовки й підвищення кваліфікації безробітних під конкретне замовлення роботодавців. У ході проведеного семінару роботодавців ознайомили з результатами спільної діяльності центру зайнятості й роботодавців у сприянні зайнятості зареєстрованим безробітним.

  На діловій зустрічі також обговорили ситуацію, що склалася на місцевому ринку праці, та результати роботи міськрайонного центру зайнятості щодо надання соціальних послуг населенню і роботодавцям у січні-березні 2016 року.

  Підсумком заходу стала домовленість про працевлаштування безробітних громадян до ТОВ «Соколівський м'ясокомбінат «Українські ковбаси» та ФГ Ковальової О. В. шляхом стажування безпосередньо на робочих місцях.

  У форматі виїзної акції міськрайонного центру зайнятості працювали консультпункти з юридичних, та інших питань, пов’язаних з підбором кадрів.

   

  http://www.dcz.gov.ua/kid/img/1x1.gif Я. Шевченко