Заміна пошкодженого дисплея смартфона

 • 25 квіт. 2024 09:47
 • 217
  • Новина Заміна пошкодженого дисплея смартфона Ранкове місто. Кропивницький

  Тріщина на екрані - одна з найчастіших несправностей смартфонів. Неуважність або поспішність можуть призвести до невеликої катастрофи - падіння телефону з великої висоти.

  Незалежно від того, чи перебуває обладнання в спеціальному футлярі або чохлі, тверда поверхня, така як асфальт, може зробити його непридатним для використання. Якщо при стандартній "павутині" досить замінити тільки розбите скло, то в інших випадках заміна пошкодженого дисплея неминуча. У цьому випадку необхідні комплектуючі для смартфона Motorola можна взяти тут https://www.aks.ua/catalog/displei-ekrany/brand/xiaomi.

  Як замінити пошкоджений дисплей?

  Заміна пошкодженого дисплея починається зі зняття задньої частини корпусу телефону. Після цього необхідно видалити всі захисні екрани, які закривають електронну начинку. Наступним кроком є від'єднання шлейфу від живлення дисплея, кнопок, розташованих на передній панелі телефона тощо. Лише після цього можна більш точно дефектувати пошкоджені елементи, а потім замінити їх свідомо справними деталями.

  Нерідко дисплей у телефонах Сяомі залишається в працездатному стані, а розбивається тільки верхнє скло. У цьому випадку можна замінити тільки пошкоджений елемент, не проводячи повне розбирання пристрою. Відповідно вартість такого ремонту істотно знижується.

  Чому варто замінити дисплей у сервісному центрі?

  Самостійно замінити дисплей на телефоні, особливо це стосується обладнання преміум-класу - непросто. А без відповідних знань, навичок та інструментів провести подібну операцію просто неможливо. Самостійний ремонт може призвести до незворотного пошкодження обладнання! Що стосується спеціалізованих майстерень, то після закінчення ремонту клієнт може розраховувати навіть на гарантію, що дуже важливо. Обрати новый экран Nokia та встановити допоможуть тут https://www.aks.ua/catalog/displei-ekrany/brand/nokia.

  Коли потрібно замінити пошкоджений дисплей?

  Симптоми несправного екрана сильно різняться. Найчастіше виникають проблеми з сенсорним управлінням і відображенням картинки. Повна відсутність реакції на дотики, а також чорні крапки або смуги, розташовані в різних місцях екрана, локальне знебарвлення, спотворення або повна відсутність зображення - все це може вказувати на часткову або повну деградацію дисплея.