Засуджені відсвяткували День Незалежності

 • 26 серп. 2016 10:42
 • 942
  • Новина Засуджені відсвяткували День Незалежності Ранкове місто. Кропивницький

  «З Україною в серці» культурно-просвітницькі заходи в УВП управління ДПтС України в Кіровоградськійобласті  Як повідомляє прес-служба УДПтС України в Кіровоградській області, з метою перевиховання ув’язнених та засуджених, які відбувають покарання в пенітенціарних закладах управлінняДПтС України в Кіровоградській області, персоналом соціально-виховної та психологічної служби були проведені культурно-просвітницькі заходи.

  Засуджені Олександрівського виправного центру (№ 104) відвідали районний краєзнавчий музей, працівники якого провели для них інформаційно-просвітницьку лекцію на тему: «Пишаємося тобою, Україно!». На прикладі життя історичних постатей, які внесли вклад в розбудову української державності, Василь Білошапка у своїй розповіді поєднав такі важливі для українців моральні почуття та риси поведінки, як любов до України, відданість їй, прагнення до зміцнення честі та гідності своєї держави, прив’язаність і любов до рідного краю.

  Також засуджені відвідали вуличне свято під назвою «Допоки світить праведна зоря – шануймо рідну Україну!», організоване спільно з бібліотекою для дорослих та дітей.

  Розпочалося свято з експрес-хвилини «Ти у серці нашім, Україно, ти у серці нашім назавжди», протягом якої бібліотекарі ознайомили присутніх з історією становлення української символіки, а також сторінками історії та визначними подіями незалежної України.

  В рамках проведеного заходу працівники бібліотек разом з талановитими читачами та жителями селища взяли участь у патріотичній естафеті «Слово про Україну». Україну величали в піснях і віршах.

  Учасники заходу створили дерево побажань «Хай хранить тебе Бог, Україно, ще на тисячі зоряних літ», де кожен зміг висловити побажання нашій Батьківщині.

  Присутні мали змогу переглянути книжкові виставки «Україна суверенна: від витоків до сьогодення» та «Це моя Україна – це моя Батьківщина», матеріали яких розповідають про історію і сучасність нашої держави.

  Цього дня для неповнолітніх Кіровоградської установи виконання покарань (№ 14) була проведена інтелектуальна гра «Брейн-Ринг», під час яко, хлопці згадали героїв, які прославили нашу державу,  борючись за право на свободу та процвітання.

  Не обійшлося на заході і без славетних символів України – святого Гімну, Золотого Тризубу та Синьо-Жовтого Прапору, які освітлюють наше життя, гріють душі й серця, єднають і зміцнюють сили всіх українців. Головне -  ніколи не забувати, що тільки той, хто пам’ятає минуле, вартий майбутнього.

  Тобі, найкращая перлино
  Моїх розбуджених надій,
  Тобі, що звешся Україна,
  І в цей життєвий буревій
  Тобі, щопостатікозачі
  Для нас змальовуєш щодня,
  Я шлю привіт й бажаю вдачі
  У сяйві радісного дня.