Засудженому підлітку розказали про ВІЛ-інфекцію

 • 12 серп. 2016 12:55
 • 855
  • Новина Засудженому підлітку розказали про ВІЛ-інфекцію Ранкове місто. Кропивницький

  9 та 10 серпня фахівець з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації Марія Щербань розпочала проведення циклу занять за програмою «Сходинки». В них  взяв участь один неповнолітній, який перебуває на обліку в кримінально-виконавчій інспекції.

  Під час занять провели бесіду  щодо цінності здоров’я, здійснено анкетування на тему: «Історія поширення ВІЛ, шляхи передачі та запобігання ВІЛ – інфекції». На завершення заходу для учасника продемонстровано  відеоролик про ВІЛ для підлітків, в якому змістовно подано інформацію про наслідки ризикованої поведінки людини, шляхи передачі ВІЛ.

  Головною метою «Сходинок» є сприяння усвідомленню дитиною цінності здоров'я, важливості відповідальної поведінки, впливу способу життя на благополуччя людини та виробленню навичок свідомого сприйняття важливих життєвих рішень.

  Враховуючи зацікавленість дитини, фахівцем для проведення подальших занять циклу «Сходинки» підібрано ряд пізнавальних матеріалів.

  Маємо надію, що  просвітницько–профілактичні заняття «Сходинки»  допомогли неповнолітньому засудженому здобути нові знання, стати впевненішим у собі та підготуватись до дорослого життя.

   

  Марія Щербань