Завдяки поліції і громадськості відкрита велопарковка в еко-сквері Льотної академії.

 • 8 лист. 2016 11:37
 • 824
  • Новина Завдяки поліції і громадськості відкрита велопарковка в еко-сквері Льотної академії. Ранкове місто. Кропивницький
   
  Завдяки плідній співпраці поліції і громадськості на одну велопарковку в місті стало більше.
  Днями патрульні Кропивницького зустрілися із мешканцями мікрорайону Новомиколаївки та курсантами КЛА НАУ, які є волонтерами ГО «Волонтерський рух першої допомоги». Під час зустрічі охоронці порядку обговорили з мешканцями чимало важливих питань, а ті подякували поліціянтам за плідну роботу.
  Зустріч проходила в рамках проекту ПОЛіС за підтримки Міжнародної організації IREX. Наприкінці зустрічі була відкрита велопарковка в еко-сквері академії.
  «Протягом декількох місяців студенти КЛА НАУ проводили соціальне опитування у мешканців мікрорайону, де саме краще встановити велопарковку. Одноголосно вирішили, що краще зробити це в еко-сквері. Тут завжди багато відпочиваючих, до того ж поряд знаходиться коворкінг-центр. В майбутньому ми плануємо відкрити тут виставку еко-продукції від різних товаровиробників. Співпраця громади з Новою поліцією дає можливість реалізувати багато значимих проектів для мешканців нашого міста», - зауважила голова ГО «Волонтерський рух першої допомоги» Світлана Бондарчук.