Завершився цикл занять зі спецкурсу «Психологічне та фізичне здоров’я в умовах війни»

 • 9 груд. 2023 11:00
 • 369
  • Новина Завершився цикл занять зі спецкурсу «Психологічне та фізичне здоров’я в умовах війни» Ранкове місто. Кропивницький

  Головна державна санітарна лікарка Кіровоградської області Надія Оперчук подякувала тренерам за п’яте заняття з арттерапії: «Окремі питання нейрореабілітації».

  Цей тренінг став заключним у межах занять зі спеціального курсу «Психологічне та фізичне здоров’я в умовах війни», що щотижня проходили у Кіровоградському обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

  Заняття вже традиційно провели представник Центру психологічної допомоги військовим і правоохоронцям громадської організації «Українська асоціація арт-терапії» Рустам Тараненко, його заступниця Юлія Титаренко та старший інспектор Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Національної поліції в регіоні Микола Сульжук.

  Після тренінгу всі його учасники отримали сертифікати про освоєння навичок 15-годинного спецкурсу.

  Довідково: восени Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб та Центр психологічної допомоги військовим і правоохоронцям «Української асоціації арт-терапії» підписали меморандум.

  Джерело: Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб