Земельний прибуток

 • 10 трав. 2016 13:51
 • 650
  • Новина Земельний прибуток Ранкове місто. Кропивницький

  Власники та орендарі земельних ділянок Кіровоградської області за січень-квітень 2016 року поповнили місцеві бюджети на 148,2 млн. гривень. При цьому, 126,5 млн. грн. сплачено юридичними особами і 21,7 млн. грн. – фізичними особами. Фактичні показники аналогічного періоду минулого року перевищено на 45,5 млн. грн. або 44,4відсотка.

  Як повідомляють в ГУ ДФС у Кіровоградській області, орендна плата за користування землею та земельний податок є одним з вагомих джерел наповнення місцевих скарбниць області і становить майже 18відс. до їх загальних надходжень.

  Нагадаємо, відповідно до податкового законодавства власники землі та землекористувачі сплачують за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні в поточному році.

  Нарахування фізичним особам сум податку проводиться працівниками фіскальних органів. Податкові повідомлення-рішення фізичні особи отримають до 1 липня 2016 року. Сплатити податок необхідно протягом  60 днів з дня його вручення.