Згадуючи Другу світову

 • 10 трав. 2016 14:29
 • 779
  • Новина Згадуючи Другу світову Ранкове місто. Кропивницький

  Вічна пам'ять героям!

  Вічна слава героям!

  Слава героям! Слава!

  Напередодні відзначення 71-ї річниці закінчення Другої світової війни та Дня пам’яті й примирення, групою соціально-виховної та психологічної служби Олександрівського виправного центру (№104) було організовано похід засуджених до районного краєзнавчого музею.

  З мето вшанування пам’яті тих, хто загинув, виборюючи Перемогу над нацизмом у Другій світовій війні та віддав життя на сході України у боротьбі проти російської агресії, виховання у засуджених поваги до співвітчизників-захисників Батьківщини різних поколінь і їх героїчних подвигів, зберігач фондів музею Василь Білошапка провів екскурсію та розповів засудженим про бойові дії, які проходили в період Другої світової війни.

  Також працівниками музею було підготовлено виставку, де відображені події, що відбувались на Олександрівщині в роки війни. Тут можна знайти документальні матеріали про нацистську окупацію краю, фашистський терор, боротьбу з загарбниками, участь земляків у війні та відбудові зруйнованого господарства.

  Після проведеної екскурсії засуджені завітали до Олександрівської районної бібліотеки для дорослих в читальному залі якої була обладнана книжкова виставка «Вистояли і перемогли».

   

   

  Марина Сінчук