Згадуючи Другу світову
Вічна пам'ять героям!
Вічна слава героям!
Слава героям! Слава!
Напередодні відзначення 71-ї річниці закінчення Другої світової війни та Дня пам’яті й примирення, групою соціально-виховної та психологічної служби Олександрівського виправного центру (№104) було організовано похід засуджених до районного краєзнавчого музею.
З мето вшанування пам’яті тих, хто загинув, виборюючи Перемогу над нацизмом у Другій світовій війні та віддав життя на сході України у боротьбі проти російської агресії, виховання у засуджених поваги до співвітчизників-захисників Батьківщини різних поколінь і їх героїчних подвигів, зберігач фондів музею Василь Білошапка провів екскурсію та розповів засудженим про бойові дії, які проходили в період Другої світової війни.
Також працівниками музею було підготовлено виставку, де відображені події, що відбувались на Олександрівщині в роки війни. Тут можна знайти документальні матеріали про нацистську окупацію краю, фашистський терор, боротьбу з загарбниками, участь земляків у війні та відбудові зруйнованого господарства.
Після проведеної екскурсії засуджені завітали до Олександрівської районної бібліотеки для дорослих в читальному залі якої була обладнана книжкова виставка «Вистояли і перемогли».
Марина Сінчук