Жителі вулиці Андріївської вдячні сайту "Утренний город" за реагування на своє звернення
21 лист. 2016 12:00
770
Жителі вулиці Андріївської Кропивницького вдячні сайту "Утренний город" за оперативне реагування на звернення громадян. Вже на слідуючий день після публікації проблем з ливневою каналізацією начальник управління ЖКГ Кухаренко В. особисто огороджував місце провалу сигнальною стрічкою. А протягом доби провал решіток, яким ніхто не займався більше двох місяців, був ліквідований.
Вам наша вдячність та повага.