Жителька Долинська виграла ноутбук від ПриватБанку

 • 25 серп. 2016 11:14
 • 867
  • Новина Жителька Долинська виграла ноутбук від ПриватБанку Ранкове місто. Кропивницький

  Тетяна Дудка, жителька м.Долинська, що на Кіровоградщині, стала переможцем липня акції «Ноутбук за комуналку в Приват24» власницею нового ноутбуку.

  1 липня стартувала акція ПриватБанку «Ноутбук за комуналку в Приват24», яка триватиме до 30 вересня 2016 року. Кожен житель області може стати власником новесенького ноутбуку, всього лише здійснюючи звичайні платежі в Приват24.
  Як повідомляє прес-служба Кіровоградської філії ПриватБанку, стати учасником акції може кожен клієнт, віком понад 16 років, який зареєструється в акції на сторінці ПриватБанку.
  Здійсніть комунальні чи інші платежі на сайті privat24.ua у розділі "Мої платежі" на суму від 50 грн. Розіграш ноутбуків проходить у 3 етапи по 3 ноутбуки щомісяця. Учасник акції за весь період акції може виграти лише один ноутбук.

  “Вже не один рік я є клієнтом ПриватБанку, але участь у акції приймала вперше, - ділиться пані Тетяна. - Скажу відверто, у моєї донечки є картка Юніора, і ми чомусь завжди користувались нею. І навіть усі платежі здійснювали через її рахунок.  Діти ж завжди сприймають усіляки
  технологічні новинки краще, ніж ми, дорослі. Потім вирішила таки отримати власну картку та власну сторінку у Приват24 і не відволікати доньку щоразу від справ. У відділенні мені показали, як усе зробити, та порадили зареєструватись у акції. Коли зателефонували з ПриватБанку та повідомили про виграш - моїй радості та щастю не було меж. Тепер усім буду розповідати, що ПриватБанк дійсно здійснює мрії!”

  ПриватБанк нагадує, оплачуючи комунальні платежі в Приват24, не потрібно повідомляти показники лічильників у комунальні підприємства області, зробить це за свої клієнтів сам. Оплатити усі комунальні послуги можна за кілька хвилин у касах відділень банку, через термінали
  самообслуговування чи в Приват24.