Життєствердні попри все

 • 13 лют. 2024 12:39
 • 254
  • Новина Життєствердні попри все Ранкове місто. Кропивницький

  У Кропивницькому дружини полеглих воїнів створили живописні картини (ФОТО)

  Оригінальні, яскраві та попри все - життєствердні. Такими вийшли картини, створені учасницями другого етапу творчого проєкту для дружин полеглих захисників «Жива. Справжні історії кохання».

  Про це сайту Ранкове місто повідомили організатори.

  Ці сюжети на полотнах учасниці зобразили протягом двох майстеркласів у відділі Музею мистецтв - картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» під наставництвом професійних художників Ольги Коломієць та Анатолія Кімнатного.

  Картини, написані учасницями з різних регіонів, представлять на всеукраїнській виставці. До кожної роботи авторки додадуть текстові історії про власне кохання. У рамках першого етапу, зазначили організатори, також відбулася низка майстеркласів, у результаті яких жінки вперше в житті самі написали картини.

  Нагадаємо, арттерапевтичний проєкт у Кропивницькому реалiзують: Кiровоградське представництво благодiйного фонду «Мрiя», за iнiцiативи Олени Сокальської й Алiни Карнаухової та за пiдтримки благодiйного фонду «Сучасна Україна». У партнерствi з обласною органiзацiєю нацiональної Спiлки художникiв України та Музеєм мистецтв Кiровоградської обласної ради