Зловживання з мільйонними збитками для держбюджету

 • 22 лист. 2023 12:30
 • 425
  • Новина Зловживання з мільйонними збитками для держбюджету Ранкове місто. Кропивницький

  Повідомлено про підозру керівнику держпідприємства на Кіровоградщині

  За процесуального керівництва Кіровоградської обласної прокуратури повідомлено про підозру директору Державного підприємства «Дослідне господарство «Ставидлянське» Кіровоградської державної сільськогосподарської дослідної станції Національної академії аграрних наук України» за фактом зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч.2 ст. 364 КК України).

  Слідством встановлено, що директор держпідприємства діяв в інтересах одного із адвокатських об’єднань. З останнім підозрюваний уклав низку договорів про надання правової допомоги, які були оплачені з рахунків дослідного господарства, не дивлячись на те, що фінансовим планом підприємства були встановлені граничні обмеження на оплату юридичних послуг.

  У результаті державі завдано матеріальної шкоди на суму понад 1,5 млн грн, що підтверджується висновком відповідної експертизи.

  Досудове розслідування – СУ ГУНП в Кіровоградській області, оперативний супровід – Управління стратегічних розслідувань Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України.

  Джерело: Кіровоградська обласна прокуратура