Знайомий виявився злодієм

 • 13 трав. 2016 12:52
 • 682
  • Новина Знайомий виявився злодієм Ранкове місто. Кропивницький

  36-річний житель міста Новоукраїнки обікрав домоволодіння місцевих мешканців, користуючись  їх довірою. У даний час працівники поліції перевіряють зловмисника на причетність до інших аналогічних злочинів.

  «Встановлено, що чоловік прийшов до 30-річного знайомого, але вдома його не застав. Знаючи, де знаходяться ключі від будинку, громадянин відчинив двері, зайшов до кімнати та забрав цифровий ефірний приймач. У подальшому збув тюнер незнайомій людині у центрі міста.

  Через декілька днів зловмисник направився до іншого місцевого жителя, з яким підтримував дружні стосунки. Мати знайомого відповіла, що сина дома немає і відразу пішла займатися справами по господарству. Чоловік дочекався, поки 48-річна господарка відволіклася, зайшов до незачиненого будинку та з сумки викрав гроші у сумі 950 гривень і кілька доларів США. Чужі кошти злодій витратив на власні потреби, купуючи продукти харчування», - розповів начальник Новоукраїнського відділу поліції Ігор Матвійчук.

  За цими фактами розпочато кримінальні провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). За скоєне зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.

   

  За матеріалами Новоукраїнського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області