«Зірка» обіграла «Полтаву»

• 10 трав. 2016 11:39
  • 802
    • Новина «Зірка» обіграла «Полтаву» Ранкове місто. Кропивницький

У матчі 25-го туру кіровоградська «Зірка» вдома приймала ФК «Полтава». Гра видалася надзвичайно жорсткою, але нашій команді вдалося забити по голу в кожному з таймів і відсвяткувати вже сьому перемогу поспіль.

Варто відзначити, що на цьому матчі були присутні президент ПФЛ Сергій Макаров та головний редактор журналу «Футбол», член виконкому ФФУ Артем Франков.

До стартового складу господарів повернувся Борис Баранець, який пропускав минулий тур через дискваліфікацію. Також із початку матчу грав Олександр Акименко, відтак, Ігор Загальський лишився на лавці запасних, а Романа Локтіонова не було в заявці на гру. Першими до активних дій приступили саме полтавчани. На другій хвилині матчу Богдан Семенець подав до штрафного майданчика «Зірки», та м’яч перелетів усіх разом із воротами. Відповідь підопічних Сергія Лавриненка була куди гострішою. Олександр Акименко перехопив необачну передачу захисника суперників, опинився сам на сам із воротарем, але пробив прямо у голкіпера «Полтави», і Мирослав Бонь парирував удар форварда.

Відзначимо, що команди розпочали матч у жорсткій боротьбі. Не минуло й десяти хвилин, як Андрієві Бацулі розбили голову, а Артемові Щедрому та Богдану Кушніренку надавали допомогу, після їх зіткнення один з одним. За дві хвилини арбітр припустився грубої помилки, коли не побачив явну гру рукою у полтавчан поряд зі штрафним майданчиком гостей. У підсумку, наші суперники розвинули контратаку, яку за допомогою фолу довелось переривати Борису Баранцю. Тож, замість стандарту у ворота «Полтави», наш півзахисник отримав жовту картку.

Пізніше багатоходова комбінація «Зірки» завершилась подачею Олега Допілки з правого флангу. У штрафному м’яч здорово піймав на ногу Артем Щедрий, пробив боковими ножицями, але трохи вище поперечини. На 17-й хвилині Григорій Баранець відмінним пасом вивів на ударну позицію Олександра Акименка, але постріл форварда кіровоградців заблокував захисник. А за дві хвилини арбітр знову не побачив гру рукою Богдана Кушніренка у центрі поля. Та й більшість суперечливих моментів Дмитро Панчишин трактував на користь підопічних Анатолія Безсмертного. Навіть явний фол проти Щедрого з ризиком нанести травму, який ледве не призвів до рукопашної на полі й викликав обурення на лаві запасних «Зірки», рефері не зважився трактувати як навмисну грубість, й оцінив лише жовтою карткою порушнику. Хоча цілком міг запалити й червоне світло. На щастя, Щедрий продовжив грати, а кіровоградці – різноманітно атакувати.

У середині першої половини зустрічі той же Щедрий намагався у третьому матчі поспіль відзначитися після штрафного удару, але цього разу голкіпер Мирослав Бонь зафіксував м’яч у руках. У відповідь підопічним Анатолія Безсмертного вдалось провести дуже небезпечний контрвипад, в результаті якого Анатолій Масалов, не входячи у штрафний майданчик, пробив та м’яч пролетів поруч зі стійкою. А от на 35-й хвилині свого нарешті-таки домігся Олександр Акименко. Він отримав зручну передачу від Владислава Лупашка, прибрав захисника і пробив точно у дальній кут – 1:0. Міг наш нападник оформити дубль перед самісінькою перервою, але не зумів як слід замкнути простріл зі штрафного удару.

У перерві президент ФК «Зірка» Максим Березкін вручив пам’ятні подарунки черговим переможцям акції, організованої клубом разом із сайтом «Перша електронна газета».

На початку другого тайму команди обмінялися штрафними ударами із флангів, але ні Андрій Бацула, ні Владислав Насібулін не змогли перекинути першого захисника. Проте на 56-й хвилині своє уміння перекидати м’яч через голкіпера показав Борис Баранець. У ході контратаки два в два він отримав передачу від Олександра Акименка, й не довго думаючи, відправив його точно за комірець Мирославу Боню – 2:0.

Рахунок змусив полтавських футболістів йти вперед. Тривожно було біля воріт «Зірки» вже за три хвилини. Після помилки Максима Ковальова фактично сам на сам із Євгеном Пастом опинився Єгор Іванов, та не зумів переграти нашого стража воріт.

У середині другої половини матчу перспективні випади кіровоградців ударами вище воріт завершили Олександр Акименко та Григорій Баранець. Як завжди активним на лівому фланзі був Артем Щедрий, та його небезпечний простріл на 78-й хвилині перехопив воротар. Згодом реакцію на протилежному боці поля змушений був демонструвати Євген Паст, адже по його воротах наніс удар Микита Коновалов, котрий лишився без опіки у штрафному майданчику. Голкіпер кіровоградців не підвів. З 80-ї по 87-му хвилину була серія замін у складі «Зірки». Почергово поле залишили Григорій Баранець, Олександр Акименко та Олексій Чичиков. Замість них на полі з’явились Ігор Загальський, Олександр Деребчинський та Роман Попов відповідно. Останній, на другій компенсованій хвилині, мав нагоду поставити ефектну крапку в матчі. Андрій Бацула подав до штрафного майданчика, звідки в напрямку воріт пробив Роман Попов, але м’яч звалився з ноги та пролетів повз стійку.

Тож, 2:0. «Зірка» здобуває впевнену перемогу, яка вже є сьомою поспіль цієї весни. Зважаючи на втрати очок криворізьким «Гірником» та «Оболонню-Бровар», на сьогодні відрив кіровоградців у турнірній таблиці складає 11 очок. Відзначимо, що «Черкаський Дніпро» свій матч проти «Тернополя» проведе завтра.

На післяматчевій прес-конференції наставник ФК «Полтава» Анатолій Безсмертний відзначив, що сьогодні його підопічні поступилися найкращій команді першої ліги. Визначальну роль у матчі відіграли досвід та майстерність футболістів «Зірки». Зазначив, що гра була жорсткою, але футбол таким і повинен бути.

Керманич нашої команди Сергій Лавриненко подякував уболівальникам за підтримку та привітав їх із перемогою. Щодо гри відзначив, що матч видався важким. Було багато боротьби, але футболісти повністю виконали установку на гру. Сергій Дмитрович лишився задоволений діями своїх підопічних. Також головний тренер «Зірки» відзначив, що це була одна із кращих ігор його команди у цьому сезоні. Одним із факторів було те, що «Полтава» не ставила «автобус» у захисті, а намагалась атакувати. Попереду на команду чекає щільний графік. Уже в понеділок наші хлопці вирушають до Харкова, де у вівторок протистоятимуть місцевому «Геліосу».

«Зірка» (Кіровоград) – ФК «Полтава» (Полтава) – 2:0 (1:0; 1:0).