Пенетенціарії змагалися в міні-футболі

 • 10 трав. 2016 11:44
 • 746
  • Новина Пенетенціарії змагалися в міні-футболі Ранкове місто. Кропивницький

  Напередодні свята - Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні був проведений чемпіонат з міні-футболу серед персоналу органів і установ виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області.

  Гра відбулась на майданчику спортивного комплексу товариства з обмеженою відповідальністю «Енерго-Спорт».

  Змагання проводились з метою підвищення рівня фізичної загартованості та зміцнення здоров’я співробітників ДКВС в області, пропагування фізичної культури і спорту, активізації роботи спортивних секцій в органах і установах виконання покарань та визначення кращих команд колективів фізичної культури, повідомляє прес-служба УДПтС України в Кіровоградській області.

  У чемпіонаті взяло участь шість команд. Ігри на першому етапі проводились у двох підгрупах по три команди у кожній. Склад підгруп визначався жеребом. Після проведення ігор у підгрупах для визначення переможця та призерів змагань проводились «стикові» матчі.

  За перше місце у «стиковому» матчі була завзята й напружена боротьба між командами Кіровоградської виправної колонії (№ 6) та збірною обласного управління й сектору кримінально-виконавчої інспекції. З рахунком 4:3 перемогу здобула команда Кіровоградської виправної колонії. ІІ місце отримала збірна команда управління й сектору КВІ та ІІІ – Кіровоградська установа виконання покарань (№ 14).

  Начальник управління ДПтС України в Кіровоградській області полковник внутрішньої служби Валерій Поліщук нагородив команди переможців кубками та дипломами, а також відмітив кращого воротаря – Михайла Луценка (Кіровоградська УВП (№ 14) та бомбардира – Ігоря Кобізюка (Вільшанській РС КВІ).

  Валерій Анатолійович подякував учасникам за чудову гру та привітав всіх з наступаючим святом Перемоги.  Побажав здоров’я, щастя, благополуччя та миру. І, щоб кожного супроводжували лише одні перемоги!