Учора на Кіровоградщині зустрічали звільненого полоненого Олексія Кушпіля (ФОТО)
Гучно над пероном другої платформи станції Знам’янка о 21 годині 20 хвилин лунав славень України - так знам’янчани зустріли звільненого з полону Олексія Кушпіля.
Про це повідомляє сайт KOMORA.INFO
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/m06b5MEU.jpg)
Вiйськовослужбовець 56-ї бригaди Олексій Кушпіль учора повернувся додому до Знам’янки. Родина Кушпіль, представники влади, волонтери ГО «Майдан», колишні учасники АТО, настоятель церкви Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ Іван Проць і ще багато небайдужих зустріли земляка оплесками. Квіти, ікона-оберіг від настоятеля і купа позитивних емоцій. Наш земляк не очікував такої зустрічі.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/8pWhbNza.jpg)
Олексій говорить: «Мені дуже приємно, дякую. Я потроху звикаю, що вже повернувся. Почуваю себе нормально. Із того, що зараз хочеться найбільше, визначитись просто не можу, бо хочеться всього і одразу…»
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/aZ28c5k7.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/E0y1ujJs.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/YoX877qF.jpg)
Нагадаємо: Військовослужбовець зі Знам’янки Олексій Кушпіль повернувся додому з полону