Що робить білочка із зайвим горіхом? (ВІДЕО)
Кропивничани часто можуть спостерігати у своєму місті рудих білочок. Одна з них мешкає по вулиці Соборній. В один і той же час білочка стрибає по дереву, що росте під вікнами п’ятиповерхівки.
Одній жительці будинку вдалося привернути увагу маленького створіння і записати відео. Знайти горішок у снігу, виявляється, непросто. Треба ще й запаси робити на ранню весну.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/KeIwOVbU.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/KFE4hKC0.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/DaIln6nD.jpg)