Які картини представили у галереї "Єлисаветград"? (ВІДЕО, ФОТО)
У Кропивницькому у галереї "Єлисаветград" відкрилась нова виставка "Художню палітра Кіровоградщини", на яку завітали митці, художники, журналісти і звичайні кропивничани, які цінують мистецтво.
На виставці представлені 39 картин 26 художників міста Кропивницького та Кіровоградської області із зібрання галереї. До уваги відвідувачів роботи художників, яких вже немає серед живих: Бориса Вінтенка, Володимира Федорова, Миколи Бондаренка, Петра Оссовського, Якова Калашника, Сергія Новикова, Григорія Гнатюка - та тих, хто продовжує творчу працю: Юрія Вінтенка, Володимира Волохова, Лариси Яковлєвої, Фелікса Полонського, Анатолія і Сергія Шаповалових, Анатолія Янєва, Ігора Смичека, Михайла Надєждіна, Андрія Надєждіна, Віктора Перепичая.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/XyhzlhLO.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/DStcW76A.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/KeLo1BO0.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/WIYOmR4Q.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/vt4kIKMB.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/odvdLHL0.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/g89b2EU4.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/jmgo6OWd.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/3p42Q6mZ.jpg)