Кропивницькі поліцейські спілкуються з майбутніми медиками

 • 23 лют. 2018 10:36
 • 1473
  • Новина Кропивницькі поліцейські спілкуються з майбутніми медиками Ранкове місто. Кропивницький
   
  Патрульні поліцейські продовжують проводити зустрічі зі студентською молоддю Кропивницького, про це на ФБ пише патрульна поліція Кропивницького.
   
  Працівники відділу по зв’язкам із громадськістю Управління патрульної поліції в Кіровоградській області продовжують поглиблювати професійну співпрацю із колегами із сектору ювенальної превенції Кропивницького ВП ГУНП в Кіровоградській області.
   
  Так, вчора, 21 лютого, правоохоронці провели спільний захід – завітали до гуртожитку, в якому проживають студенти Кропивницького інженерного коледжу центральноукраїнського національного технічного університету. Поліцейські провели з молоддю профілактичну бесіду щодо недопущення вживання алкогольних та тютюнових виробів в громадських місцях.
   
  Також патрульні провели зустрічі зі студентами, які навчаються у медичних закладах міста. 21 лютого зустріч пройшла у Медичному коледжі ім. Мухіна. А вже сьогодні, 22 лютого, патрульні завітали на зустріч із студентами Донецького медичного університету. Спілкувалися на тему «Поліція і громада: способи ефективної взаємодії».
   
   
  Під час зустрічі розглядалися питання повноважень та компетенцій патрульної поліції. Моделювалися ситуації найпоширеніших правопорушень серед молоді та способів їх уникнення.
   
  Студенти були досить активними під час спілкування із правоохоронцями. Зокрема, їх цікавили питання меж допустимої самооборони у критичних ситуаціях та як організувати місце для паління, щоб не порушувати права інших людей, які не палять.
   
  «Сьогодні ми спілкувалися зі студентами – майбутніми працівниками медичної галузі. Приємно було чути, що для багатьох молодих людей ми, патрульні, є зразком поведінки громадянина. Люди, які в повсякденному житті керуються законами – це ядро громади. Я хочу наголосити, що безпека і комфорт у нашому місті, без перебільшення – це наша спільна відповідальність та праця, пліч-о-пліч громади та поліції», – підсумувала зустріч Оксана Білоброва, інспектор по зв’язкам із громадськістю.
  Нагадаємо: Працівники поліції затримали "гопників", які пограбували перехожого