Кропивницькі рятувальники перевіряють храми на пожежну безпеку

 • 4 квіт. 2018 14:35
 • 1152
  • Новина Кропивницькі рятувальники перевіряють храми на пожежну безпеку Ранкове місто. Кропивницький
   
   
  У Кропивницькому фахівці Служби порятунку провели профілактичну роботу в культових будівлях. Про це повідомляє прес-служба У ДСНС в області.
   
   
  Наразі триває цикл профілактичних заходів на об’єктах, що будуть задіяні під час відзначення великого християнського свята – Великодня. Протягом березня і на початку квітня по усій Кіровоградській області відбуваються перевірки стану пожежної безпеки культових споруд та роз’яснювальна робота із священнослужителями й вірянами щодо правил пожежної безпеки під час ритуальних заходів.
   
   
  3 квітня фахівці Кіровоградського міськрайонного відділу Управління ДСНС в області з’ясували стан пожежної безпеки Собору на честь ікони Божої Матері «Всецариця», Храму на честь Пресвятої Богородиці та Спасопреображенського собору у Кропивницькому. Зокрема під час перевірок рятувальники відпрацьовували плани та картки пожежогасіння на культові споруди, перевіряли джерела протипожежного водопостачання, наявність первинних засобів пожежогасіння, стан евакуаційних виходів тощо.
  Крім того, були проведені інструктажі щодо дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки з обслуговуючим персоналом православних храмів.
  Також серед вірян та служителів культових будівель розповсюджено пам’ятки щодо правил пожежної безпеки.
   
   
  Чи беспечний дитячий центр "Crazy Land"?