«Інтер» покаже кращі фільми з Надією Румянцевою

 • 8 квіт. 2018 09:10
 • 1520
  • Новина «Інтер» покаже кращі фільми з Надією Румянцевою Ранкове місто. Кропивницький
   
  Знятий в Україні фільм «Королева бензоколонки» переглянули у понад 40 країнах
   
  8 квітня – 10 років, як пішла з життя талановита і неймовірно життєрадісна актриса Надія Румянцева. Фільми з її участю подивилися сотні мільйонів людей. «Королеву бензоколонки», в якій Румянцева зіграла головну роль, показали в понад 40 країнах. Мало хто знає, що голосом Надії Румянцевої говорила рабиня Ізаура – героїня першого іноземного серіалу, показаного на телебаченні в жовтні 1988 року. Актриса також озвучила Ніну з «Кавказької полонянки», актрис в серіалах «Твін Пікс» і «Тропиканка», і одного з героїв мультсеріалу студії Діснея «Качині історії».
   
  «Інтер» присвятить ефір пам'яті відомої актриси 7 і 8 квітня.
   
  У суботу, 7 квітня, о 8:00 «Інтер» покаже комедійну мелодраму «Одруження Бальзамінова» за мотивами творів Олександра Островського. Дія фільму відбувається в XIX столітті. Тут Надія вперше зіграла в костюмованому кіно, де їй довелося перевтілюватися в дівчину з іншої епохи. До цього вона грала тільки своїх сучасниць. Румянцева підійшла до цієї ролі серйозно: вивчила манери того часу і мову персонажів.
   
  О 09:50 – фільм «Міцний горішок». Ця картина про Велику Вітчизняну війну, знята в жанрі ексцентричної комедії, викликала хвилю негативних відгуків і гнівних листів на адресу її творців. Тому після закінчення зйомок Надія Румянцева з чоловіком вирішили надовго виїхати за кордон.
   
  А о 11:30 – знаменита комедія «Королева бензоколонки». Цей фільм знімали у Києві та в Полтавській області. Спочатку на головну роль чарівної заправниці Людмили Добрийвечір затвердили естонську актрису Тер'є Луйк. Але цій красуні не вистачало почуття гумору та самоіронії. Тоді було вирішено замінити актрису – роль віддали Румянцевої, навіть незважаючи на те, що актриса була майже вдвічі старше своєї героїні.
   
  У неділю, 8 квітня, о 16:00 «Інтер» покаже улюблену мільйонами телеглядачів комедію «Дівчата». Надія Румянцева сама не особливо вірила, що її затвердять на роль Тосі Кисліциної. Актрисі вже виповнився 31 рік, вона була набагато старше всіх своїх конкуренток і тим більше – головної героїні, якій за сценарієм було всього 18 років! Але для цієї ролі був потрібний хороший акторський досвід – і у Румянцевої він був.