Безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно вивчитись на манікюрницю

 • 6 жовт. 2021 17:04
 • 450
  • Новина Безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно вивчитись на манікюрницю Ранкове місто. Кропивницький
   
  Індустрія краси невпинно розвивається, з’являються нові технології, методики та засоби. Професії фахівців, які працюють у цій сфері, завжди були затребуваними та цінувалися клієнтами.
   
  Сучасні манікюрник та педикюрник повинні бути не тільки майстрами своєї справи, але й трохи хіміками, тобто розбиратися у складі косметичних продуктів, які вони наноситимуть на шкіру та нігті клієнта. Майстри з дизайну нігтів не лише доглядають за шкірою рук та ніг клієнтів, а й проводять чищення і полірування нігтів, виконують їх нарощування та дизайн.
   
  У жовтні поточного року обласний центр зайнятості має можливість навчити на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості безробітних громадян професії «Манікюрник; Педикюрник». Навчання розпочинається 12 жовтня поточного року та триватиме 6 місяців.
   
  Умовами до направлення на навчання є:
  • повна/базова загальна середня освіта;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка;
  • особова медична книжка.
   
  Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
   
  Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінені, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.
   
  Відділ організації профнавчання 
  Кіровоградського обласного центру зайнятості