Кіровоградщина: У Новоукраїнці зустріли групу евакуйованих з Донеччини
Сьогодні у м. Новоукраїнка Кіровоградської області зустрічали чергову групу евакуйованих, що прибули потягом з Донеччини, інформує міська рада у ФБ.
Представники влади, волонтери, медики, рятувальники та психологи ГУ ДСНС у Кіровоградській області забезпечили прибулим усі необхідні умови для оформлення документів, соціальних виплат, відпочинку та психоемоційного розвантаження.
Допомогли перенести речі, дістатись до автобусів маломобільним громадянам, жінкам з дітьми та літнім людям, а також пригостили гарячим чаєм з польової кухні та бутербродами. Далі евакуйованих організовано перевезли до місць тривалого проживання у громадах Кіровоградщини.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/oqS6gl5b.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/JLQpvPKm.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/EciM5Pmg.jpg)