Кропивницьких підприємців запрошують долучитися до Дунайської регіональної програми

 • 4 жовт. 2022 11:13
 • 389
  • Новина Кропивницьких підприємців запрошують долучитися до Дунайської регіональної програми Ранкове місто. Кропивницький
   
  28 вересня розпочався перший конкурсний відбір проєктів для фінансування в межах нової Дунайської регіональної програми на 2021-2027 роки, до участі в якому будуть запрошені потенційні заявники з 14 країн-учасниць Стратегії ЄС для Дунайського регіону, зокрема України. Про це у ФБ пише міська рада.
   
  Відбір проєктів проводитиметься Керівним органом/Спільним секретаріатом Програми (Угорщина) та буде затверджувати Моніторинговий комітет. Загальний обсяг фінансування для представників всіх 14 країн-учасниць Стратегії в рамках конкурсного відбору складає 91,8 млн євро. Фінансування проєктів здійснюватиметься на поворотній основі шляхом відшкодування витрачених коштів на заходи в рамках реалізації проєктів.
   
  Таким чином, переможці конкурсу матимуть змогу отримати відшкодування на реалізацію відібраних проєктів за рахунок коштів Програми у розмірі 80%.
   
  Подання заявок на конкурс відкрито за такими напрямами: «Інноваційний потенціал та впровадження передових технологій»; «Розвиток навичок смарт спеціалізації, промислового переходу та підприємництва»; «Сприяння відновлюваній енергетиці»; «Адаптація до змін клімату в Дунайському регіоні та боротьба зі стихійними лихами на транснаціональному рівні»; «Транснаціональне управління водними ресурсами та осадовими відкладеннями в басейні річки Дунай»; «Захист і збереження біорізноманіття в екологічних коридорах і еко-регіонах транснаціонального значення в Дунайському регіоні»; «Доступні, інклюзивні та ефективні ринки праці»; «Доступні та інклюзивні якісні послуги в освіті, навчанні та підвищення кваліфікації»; «Підвищення ролі культури та сталого туризму в економічному розвитку, соціальній інтеграції та соціальних інноваціях»; «Збільшення інституційного потенціалу для територіального та макрорегіонального управління».
   
  Прийом заявок триватиме до 18 листопада 2022 року.
  Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитись за посиланням: https://cutt.ly/BVGmjnS.
  Також 5 жовтня у Мінрегіоні відбудеться онлайн семінар «Конкурс проєктів Дунайської регіональної програми 2021-2027» для всіх зацікавлених учасників від України, які бажають взяти участь у конкурсному відборі.
   
  Реєстрація на семінар триватиме до 3 жовтня за посиланням: .