Підприємці можуть приймати оплату безготівково навіть за відсутності електрики - ПриватБанк

 • 11 лист. 2022 12:40
 • 621
  • Новина Підприємці можуть приймати оплату безготівково навіть за відсутності електрики - ПриватБанк Ранкове місто. Кропивницький
   
  Підприємці, які обслуговуються у ПриватБанку, можуть приймати оплату за товари та послуги банківськими картками навіть за умов відключення електроенергії - використовуючи сучасні технології банку. Як повідомив член правління банку з питань малого та середнього бізнесу Євген Заіграєв, під час відключення електрики платити безконтактними картками та гаджетами можна через додаток Термінал, а також за допомогою платіжного QR коду та Приват24.
   
  “Відсутність електроенергії - це не привід відмовляти клієнтові у покупці, - говорить Євген заіграєв. - У ПриватБанку є прості та зручні лайфхаки, як  приймати безготівкові оплати, коли немає світла. Пропоную вже зараз підключити додаток “Термінал” на смартфоні або створити QR з терміналу в нашому телеграм-боті”.
   
  Якщо у підприємця є смартфон на ОС Android з NFC, його можна перетворити на POS-термінал. Для цього треба завантажити додаток Термінал (https://privatbank.ua/business/terminal), зареєструватися та приймати до оплати картки будь-яких банків. Підключення Терміналу займе пару хвилин.
   
  Також торгівці на час відсутності електрики можуть використовувати QR код свого POS-терміналу у смартфоні. Для цього треба зайти у телеграм-бот https://t.me/privatBank_acquiring_bot, натиснути QR для сплати та ввести мерчант терміналу (можна побачити на будь-якому чеку цього ж POS-термінала,
  починається на S, наприклад S1240RWZ). Для оплати покупцю достатньо відкрити Приват24, сканувати QR код продавця, ввести суму товару та підтвердити операцію.
   
  Анжела Дзінзюра
  Спеціаліст з комунікацій в регіоні ПриватБанку