Сфера використання та опис парфумів Escentric Molecules Molecule 03

 • 15 лист. 2022 09:56
 • 653
  • Новина Сфера використання та опис парфумів Escentric Molecules Molecule 03 Ранкове місто. Кропивницький

  Молоді дівчата зазвичай віддають перевагу свіжим ароматам, які підкреслюють активність, молодість та завзятість. Тому найбільш популярними серед молоді є аромати унісекс, які можна одночасно використовувати як дівчатам, так і хлопцям.

  Характеристика та основні нотки парфумів Escentric Molecules Molecule 03

  Зазвичай аромати унісекс відносяться до шипрових, та в своїй основі містять хвойні дерева, імбир, чайні нотки, а також шкіру. Це чудове поєднання, яке ідеально підійде для використання щодня. Саме до таких ароматів відноситься продукт за посиланням https://parfumcity.com.ua/products/escentric-molecules-molecule-03-100-ml – Escentric Molecules Molecule 03.

  Опис аромату Escentric Molecules Molecule 03:

  • В його основі лежать нотки імбиру, чаю та кореня фіалки. Базові перші нотки – це нотки свіжості, які додають парфумам грайливості. Завдяки свіжим ноткам, парфуми можна використовувати щоденно.

  • Вони не набридають, чудово підходять для дівчат та хлопців, а також можуть використовуватися вдень, навіть коли на вулиці дуже спекотно. Після того, як зникнуть базові нотки, залишається свіжий шлейф, який чарує своєю багатогранністю.

  • Не дивлячись на те, що парфуми можна використовувати щодня, це досить багатогранний аромат, який містить у собі масу складових частин. Аромат має величезну кількість прихильників серед чоловіків та жінок, які звикли використовувати туалетну воду щодня, наносячи її на шкіру, одяг і волосся.

  Завдяки використанню імбиру, а також мускусу і амбри, ці парфуми по-різному розкриваються на жіночій та чоловічій шкірі. Якщо нанести невелику кількість туалетної води на жіноче зап'ястя, то перш за все відчуваються квіткові ноти жасмину та фіалки. Якщо ж парфум знаходиться на чоловічий шкірі, то перш за все відчуваються хвойні нотки, а також аромат чаю, деревини і тільки-но обробленої шкіри.

  Як обрати парфуми через інтернет?

  Величезна кількість жінок, не дивлячись на популярні шопінгу в інтернеті, обирають парфуми та одяг у звичайних офлайн магазинах. Так можна приміряти модель, подивитися як вона буде сидіти на фігурі, а також відчути приємний аромат парфумів. Проте наразі навіть дорогі варіанти туалетної води від відомих виробників коштують великих грошей. Їх можна заощадити, якщо здійснювати купівлю відомих парфумів через мережу інтернет. Це можна зробити, використовуючи спеціальні піраміди ароматів, які чудово показують, що саме міститься у складі туалетної води.

  Піраміда відображає базові, поверхневі нотки, а також середину парфумів. Крім того, зазвичай на сайті вказується, до якої категорії ароматів відносяться окремі парфуми. Проте зазвичай отримують парфуми через інтернет люди, які вже чудово знайомі з конкретним ароматом та бажають заощадити не лише гроші, але й час. Таким чином, залишиться лише підійти до найближчого поштомату, що розташований біля дому, та забрати улюблені парфуми.