Мешканців Кіровоградщини запрошують на курси з підприємницької діяльності

 • 21 лист. 2022 14:11
 • 496
  • Новина Мешканців Кіровоградщини запрошують на курси з підприємницької діяльності Ранкове місто. Кропивницький
   
  Плануєте стати підприємцем або ж хочете покращити свої знання у підприємницькій сфері? Фахівці Державної служби зайнятості запрошують вас на курси цільового призначення за навчальною програмою «Підприємницька діяльність у сфері малого бізнесу».
   
  Про планування підприємницької діяльності та засади ведення бізнесу розкажуть викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.
   
  Початок 28 листопада 2022 року.
   
  Є бажання стати обізнаним у сфері підприємництва? Деталі навчання дізнавайтеся у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32 13 28 або у найближчому центрі зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування.
   
  Контакти тут: https://cutt.ly/OJ48QYR.
   
  Довідково. Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
   
  Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у листопаді 2022 року, тут: https://cutt.ly/FCw1Y4L.
   
  Ми є у Telegram - t.me/dcz_kir.
   
  Кіровоградський обласний центр зайнятості