Розпочато перевод студентів окремих категорій з контракту на бюджет

 • 24 лист. 2022 13:10
 • 379
  • Новина Розпочато перевод студентів окремих категорій з контракту на бюджет Ранкове місто. Кропивницький
   
  На виконання завдання Президента України перевести на навчання за державним замовленням дітей загиблих захисників України, учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, їхніх дітей, а також жителів особливо небезпечних територій, які зараховані до закладів фахової передвищої та вищої освіти до 2021 року включно, розпочато процес переведення вище зазначених категорій здобувачів освіти, які вже подали підтвердні документи до 18 листопада 2022 року.
   
  У першому пакеті доручень державного замовника закладам освіти передбачено переведення на місця державного замовлення 1003 студенти. Вони навчаються у 4 київських, 3 харківських, двох сумських, по одному в дніпровському, львівському, одеському та чернівецькому закладах вищої освіти. 
   
  Серед них:
  •  29 дітей загиблих захисників України;
  •  27 учасників бойових дій; 
  •  1 особа з інвалідністю внаслідок війни;
  •  247 дітей учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни; 
  •  699 жителів особливо небезпечних територій. 
   
  Нині державні замовники завершують доопрацьовувати дані про здобувачів освіти, які подали підтвердні документи, та наявні місця державного замовлення. 
  Ми плануємо видавати доручення про переведення на місця державного замовлення з інтервалом 1-2 дні. 
   
  Звертаю увагу, що відповідно до принципів адресного розміщення державного замовлення місця для переведення на бюджет надаються конкретним здобувачам освіти.
   
  Загалом плануємо перевести на бюджетні місця до кінця року усіх здобувачів, які мають на це право та подали підтвердні документи до 18 листопада 2022 року. 
   
  В окремих випадках здобувачам можуть запропонувати змінити заклад вищої освіти, спеціальність або форму здобуття освіти, якщо в межах чинного законодавства зміна джерела фінансування у тому місці, де вони навчаються, є неможливою.
   
  Дякую усім, хто нині забезпечує процес переведення студентів. 
   
  Студентам, бажаю натхненно навчатися, адже держава піклується про вас як майбутніх першокласних фахівців різних професій. 
   
  Тримаймося! 
  Ми – сильні! 
  Ми – Україна!