“Віримо у перемогу!”: кропивничани співом збирають кошти на підтримку ЗСУ

 • 21 груд. 2022 10:06
 • 301
  • Новина “Віримо у перемогу!”: кропивничани співом збирають кошти на підтримку ЗСУ Ранкове місто. Кропивницький
   
  У понеділок, 19 грудня, в Кропивницькому літературно-меморіальному музеї І.К. Карпенка-Карого відбулася літературно-музична зустріч «Віримо в перемогу!». 
   
   Це спільний захід науковців музею та вже відомого на Кіровоградщині співака, барда, композитора, члена Всеукраїнської асоціації авторської пісні та співаної поезії Віктора Коваленка – переселенця з міста Баштанка Миколаївської області. 
  Уже не вперше його авторські пісні лунали у залах музею. Цього разу музикант презентував нову пісенну програму. Прозвучали ліричні, патріотичні твори та вірші, присвячені рідному місту, батькам і сім’ї, захисникам України та вірним друзям. Музичний ряд був доповнений відеосюжетами пісенних всеукраїнських фестивалів, які проходили на Миколаївщині та Одещині за участю нашого гостя.
   
   
   Захід мав благодійну мету, адже зібрані під час його проведення 2050 гривень будуть передані кропивничанці Тетяні Зайцевій, яка із капронових ниток виготовляє на замовлення бійців ЗСУ основу для маскувальних сіток. На превеликий жаль, пані Тетяна захворіла і не змогла бути присутньою особисто, але по телефону подякувала всім, хто долучився до благодійництва: «Ваші великі серця захоплюють, надихають, переконують, що разом ми незламні, незборима сила. Кожен з нас робить все можливе, щоб наблизити Перемогу!».
   
   Свій безкорисливий внесок зробили також представники громадянського об’єднання болгар «Нашите хора» під керівництвом Сергія Осадчого, члени творчого об’єднання «Вітрила».
   
    До справи долучилися навіть ті, хто не зміг цього дня відвідати музей. Рідний брат письменника-земляка Сергія Вікторовича Колесникова Валерій кошти на добру справу привіз напередодні: «Це чудова можливість допомогти хлопцям зі Збройних Сил України. Такі ініціативи обов’язково потрібно підтримувати, оскільки, по-перше, відчуваєш себе потрібним, по-друге, це кошти на потреби військових. Кожен допомагає як може».
   
    
   Захід на підтримку Збройних сил України, наших мужніх воїнів, які не шкодують свого життя і захищають державу від російського агресора, співпав у часі із Днем святого Миколая. У всіх учасників зустрічі було лише одне заповітне бажання – Перемога!