У Кропивницькому в обласному шпиталі дали патріотичний концерт для поранених та хворих бійців
У Кропивницькому в обласному шпиталі пройшов патріотичний концерт для поранених та хворих бійців.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/vmzCi9Nw.jpg)
До військових з села Попельнясте завітав гурт СтепDrive, щоби підняти їм дух та покращити настрій. Артисти виконали для ветеранів популярні українські пісні: "Батько наш Бандера", "Ой у лузі червона калина", "Буде тобі враже, так, як відьма скаже".
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/xIZ12uw4.jpg)
Вдячні глядачі натхненно підспівували артистам.