У Кропивницькому інспектори виявили стихійні сміттєзвалища

 • 1 лют. 2023 10:14
 • 471
  • Новина У Кропивницькому інспектори виявили стихійні сміттєзвалища Ранкове місто. Кропивницький
   
  Більшість мешканців Кропивницького люблять рідне місто і знають, що звалювати та викидати будь-яке сміття у невстановлених для цього місцях категорично неприйнятно! У цьому переконані інспектори міської інспекції з благоустрою Кропивницької міської ради.
   
   
  Проте третій тиждень працівники інспекції спільно з міською дружиною здійснюють патрулювання стихійного сміттєзвалища по вулиці Салтикова-Щедріна біля залізничного переїзду, яке містяни самі ж і утворили.
  - Це не один чи два пакета сміття, яке викидають у контейнер, є ще у нас в місті нерадиві громадяни, які привозять будівельне сміття та всякий непотріб великогабаритними транспортними засобами та звалюють його на територію загального користування біля залізничної колії і на кладовищі, яке розташоване поряд, – відзначив начальник інспекції з благоустрою Олександр Брюховецький.
   
  У тих мешканців, які викидають сміття у не призначених для цього місцях, інспектори, з кожним проводять профілактично-роз'яснювальну роботу, складають протоколи про адміністративні правопорушення. Заповнені протоколи передаються на розгляд адміністративних комісій, за що передбачені штрафи від 340 до 1700 гривень.
  - Деякі мешканці у спілкуванні з інспекторами дозволяють собі вести розмову в грубій формі та погрожувати працівникам інспекції. В таких випадках інспектори телефонують на 102 для реагування поліції, - попередив Олександр Брюховецький. - Також ведеться фіксація транспортний засобів та направляються листи до патрульної поліції з переліком державних номерів щодо притягнення порушників до відповідальності.
  Олександр Брюховецький також звертає увагу кропивничан на те, що у місті для прийому великогабаритного сміття існує законне сміттєзвалище, яке знаходиться по вулиці Ірпінській (колишня Байкальська), 124.