У Кропивницькому видадуть компенсацію за безкоштовне проживання ВПО

 • 3 лют. 2023 12:56
 • 594
  • Новина У Кропивницькому видадуть компенсацію за безкоштовне проживання ВПО Ранкове місто. Кропивницький
   
  У Кропивницькому «Прозорий офіс» приймає документи на компенсацію за безплатне проживання ВПО у січні, сповіщає Кропивницька міська рада.
   
  З 1 лютого Центр надання адміністративних послуг Прозорий офіс Кропивницького розпочав приймання документів на компенсацію за безкоштовне проживання ВПО у січні.
  - Згідно із урядовою програмою, документи приймаються із 1 по 5 число місяця наступного за звітним. 1, 2 і 3 лютого є робочими днями. Тож адміністратори у штатному порядку із 8:00 до 17:00, у п'ятницю до 16:00 здійснюють прийом. Наголошуємо, що 4 лютого (субота) адміністратори працюватимуть і прийматимуть документи, - повідомив директор департаменту надання адміністративних послуг міської ради, керівник «Прозорого офісу» Олександр Нікітенко.
  У суботу, 4 лютого, адміністратори працюватимуть із 8:00 до 16:00. Прийом проводитиметься у кабінеті 122 і 123 (синій сектор "Прозорого офісу").
   
  Адреса центру: вул. Архітектора Паученка, 41/26 (навпроти Краєзнавчого музею).
  Звертаємо увагу, що з 1 жовтня 2022 року діє оновлений порядок надання компенсації за тимчасове розміщення ВПО.
   
  Компенсація у січні становить 30 гривень на день за кожного переселенця. Відтак за повний місяць проживання однієї внутрішньо переміщеної особи держава відшкодує близько 900 гривень.