У Кропивницькому продовжують боротьбу зі стихійною торгівлею на вулицях міста

 • 7 лют. 2023 17:56
 • 582
  • Новина У Кропивницькому продовжують боротьбу зі стихійною торгівлею на вулицях міста Ранкове місто. Кропивницький
   
  У Кропивницькому спеціалісти департаменту з питань економічного розвитку та інспекції з благоустрою міської ради провели рейд щодо припинення «стихійної» торгівлі та законності розташування позамагазинних об`єктів торгівлі по вулицях Короленка, Нікітіна та Степана Чобану, розповіли в Кропивницькій міській раді.
   
   
  За результатами рейдового відстеження інспекція з благоустрою склала сім протоколів за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за торгівлю овочами по вул. Степана Чобану та торгівлю свіжим м`ясом по вул. Короленка.
   
  Спеціалісти департаменту з питань економічного розвитку роз’яснили особам, які здійснювали торгівлю в неустановлених місцях, правила роздрібної торгівлі продовольчими товарами та вимоги чинного законодавства щодо захисту прав споживачів. Їм запропонували перейти здійснювати торгівлю на територію ринку «Новомиколаївські торгові ряди».
   
   
  - Вкотре звертаємо увагу, що на зупинках громадського транспорту, газонних та тротуарних частинах здійснювати торгівлю заборонено! Особам, які здійснювали торгівлю у невстановлених для цього місцях, видані попередження та складені адміністративні протоколи згідно ст.152 КУпАП, якою передбачені штрафні санкції від 340 до 1700 гривень, - зазначив начальник інспекції з благоустрою Кропивницької міської ради Олександр Брюховецький і нагадав, що на міських ринках вдосталь вільних місць, тож від наших людей залежить чистота і порядок у нашому місті!