Ветерани-підприємці та їхні родичі можуть отримати 20 тисяч гривень на бізнес-витрати

 • 9 бер. 2023 14:53
 • 378
  • Новина Ветерани-підприємці та їхні родичі можуть отримати 20 тисяч гривень на бізнес-витрати Ранкове місто. Кропивницький
   
  Український ветеранський фонд Мінветеранів відшкодовує 20 тисяч гривень на купівлю товарів та обладнання для ветеранського бізнесу. Наразі програмою уже скористалися 153 фізичні особи-підприємці серед ветеранів.
   
  Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів підтримує бізнес, який належить ветеранам, а також їхнім родинам. Від УВФ можна отримати державне відшкодування за придбані генератори, акумулятори, ноутбуки, кавомашини, пальне для машини, якщо це обумовлено необхідністю ведення справи, та інші товари чи обладнання.
   
  Програмою можуть скористатися дружини/чоловіки ветеранів і ветеранок (тих, хто має посвідчення учасника бойових дій), їхні батьки, діти, а також сім’ї померлих захисників і захисниць. Важливо, бізнес має бути офіційно зареєстрований, як ФОП чи самозайнята особа.
   
  Ознайомитись з переліком необхідних документів можна за лінком. Одноразова програма відшкодування діє до завершення воєнного стану. Загалом, програма розрахована на 500