За допомогою мешканців звільнених територій триває пошук зниклих безвісти

 • 15 бер. 2023 09:09
 • 516
  • Новина За допомогою мешканців звільнених територій триває пошук зниклих безвісти Ранкове місто. Кропивницький
   
  Жителі звільнених територій допомагають у пошуку зниклих безвісти, сповіщає Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
   
  Мешканці деокупованих населених пунктів активно співпрацюють з пошуковими групами Офісу Уповноваженого зі зниклих безвісти. Саме завдяки місцевим жителям пошуковці оперативно орієнтуються і знаходять локації, де ймовірно є поховання.
   
  Така співпраця прискорює розшук людей та їх подальшу ідентифікацію.
  - Наша команда пошуковців продовжує роботу на звільнених територіях. Дуже важливо, щоб люди довіряли нам і передавали інформацію про місця ймовірних поховань. Також вкотре хочу наголосити, щоб рідні зниклих безвісти не зволікали і якомога швидше здавали ДНК-матеріали. Це важливий елемент пошукової роботи, без якого фахівці не можуть ідентифікувати тіла, – наголосив Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко.
  Повідомити про зниклих безвісти та місця ймовірних поховань можна на гарячу лінію Офісу Уповноваженого: 0 800 339 247 або ж особисто Уповноваженому за телефоном: (099) 792-01-26. У вихідні можна надіслати повідомлення у Viber і Telegram на номер: (095) 896-04-21.