Підрядник роботи в повному об'ємі не виконав, а бюджетні кошти до кишені поклав

 • 24 трав. 2023 14:32
 • 662
  • Новина Підрядник роботи в повному об'ємі не виконав, а бюджетні кошти до кишені поклав Ранкове місто. Кропивницький
   
  За процесуального керівництва Кропивницької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору ТОВ, який зловживаючи службовим становищем привласнив бюджетні кошти навчального закладу (ч.5 ст.191 КК України).
   
  За даними досудового розслідування, у травні 2021 року між вишем обласного центру та місцевим сільськогосподарським товариством укладено договір на проведення комплексу робіт із вирощування врожаю сільськогосподарських культур на загальну суму 3,9 млн грн.
   
  Вказані роботи підрядне підприємство повинно було здійснити за бюджетні кошти освітнього закладу. Підрядник натомість виконав роботи частково – без внесення передбачених договором добрив та проведення узгоджених сторонами робіт. При цьому, зловживаючи службовим становищем, підписав та надав до оплати акт виконаних робіт на повну суму.
   
  Наразі слідством встановлено та підтверджено експертними дослідженнями, що внаслідок протиправних дій керівник підрядної фірми безпідставно привласнив майже 750 тис. грн бюджетних коштів.
   
  Триває слідство.
   
  Досудове розслідування провадження здійснюють слідчі Кропивницького районного управління поліції ГУНП в Кіровоградській області.