Медичний заклад у Кропивницькому отримає новий дах за 2,5 млн грн

 • 26 трав. 2023 19:19
 • 597
  • Новина Медичний заклад у Кропивницькому отримає новий дах за 2,5 млн грн Ранкове місто. Кропивницький
   
  Депутати облради погодили проведення ремонту покрівлі у приміщенні «екстренки», сповіщає Кіровоградська обласна рада.
   
  Депутати Кіровоградської обласної ради погодили проведення капітального ремонту покрівлі адмінбудівлі та ремонту приміщень Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Відповідний висновок постійної комісії з питань власності прийняли 24 травня.
  - На засіданні ми підтримали необхідність ремонту покрівлі та окремих приміщень обласної «екстренки». Також на комісії депутати погодили проєкт рішення щодо змін до фінансового плану центру, щоб у подальшому була можливість залучити кошти на початок робіт, - розповів голова постійної комісії з питань власності Михайло Литвиненко.
  Попередньо вартість ремонту становить 2,5 мільйона гривень.
  - Наразі у нас готова проєктно-кошторисна документація для капітального ремонту покрівлі та ремонту приміщень. Попередньо, вартість – 2,5 мільйона гривень. Наш центр уже тривалий час розміщується у пристосованій будівлі, тому ми працюємо над забезпеченням гідних умов для роботи. Це питання опрацьовуємо спільно з обласною радою та обласною військовою адміністрацією, - зазначив гендиректор центру Олександр Ярошенко.
  На засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та інвестицій погодили також пропозицію скерувати 7,4 мільйона гривень з обласного бюджету на підтримку військових частин Збройних Сил України.