Виконавчий комітет Кропивницької міської ради підтримав рішення про фінансове забезпечення соціальних гарантій кропивничанам

 • 9 серп. 2023 15:00
 • 641
  • Новина Виконавчий комітет Кропивницької міської ради підтримав рішення про фінансове забезпечення соціальних гарантій кропивничанам Ранкове місто. Кропивницький

  У Кропивницькому фінансово підкріплять соціальні гарантії фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги.

  За рахунок економії коштів по заробітній платі в департаменті соціальної політики Кропивницької міської ради на таку підтримку спрямують 800 тисяч гривень.

  Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Кропивницької міської ради на своєму засіданні сьогодні, 08 серпня. Члени виконкому під головуванням секретаря міської ради Олега Колюки проголосували також за надання одноразової адресної грошової допомоги на лікування 27 мешканцям міста на загальну суму 23 700 гривень, одноразової грошової допомоги за депутатськими зверненнями 12 кропивничанам, які опинилися у складних життєвих обставинах на загальну суму 88 тисяч гривень та за виділення коштів у сумі 42 539 гривень на відшкодування додаткових витрат на поховання загиблих військовослужбовців – кропивничан.

  Крім того виконком підтримав низку рішень у сферах охорони здоров’я, транспорту та зв’язку, економічного розвитку міста, містобудування та архітектури і спрямованих на забезпечення житлових прав і прав дітей у Кропивницькому.

  Джерело: Кропивницька міська рада