20 фільтрів для очищення води можуть отримати дитсадки, школи Кіровоградської області від Clear Water Foundation

 • 30 вер. 2016 09:07
 • 697
  • Новина 20 фільтрів для очищення води можуть отримати дитсадки, школи Кіровоградської області від Clear Water Foundation Ранкове місто. Кропивницький

  20 фільтрів для очищення води можуть отримати дитсадки, школи та дитячі лікарні Кіровоградської області від ClearWaterFoundation. Для цього достатньо просто заповнити заявку (завантажити на сайті) і відправити на електронну пошту КМО ВЕГО «МАМА-86» liudamama86@i.ua.

  Така можливість з’явилася завдяки засновнику Фонду ClearWaterFoundation Леону МакЛафліну (LeonMcLaughlin) та рекомендації волонтерів Корпусу Миру звернутися до нього. Леон займається вивченням і вирішенням проблемою доступності чистої питної води в усі куточки світу. Його вразило, що у ХХІ столітті відсутність чи непридатність води для пиття залишається причиною смертності 2 млн. дітей у світі щорічно. Леон і його організація, розповсюджуючи безкоштовно фільтри, намагаються зробити воду не тільки придатною для пиття, а й  максимально доступною незалежно від країни.

  Проблема непридатної для пиття води безпосередньо стосується і Кропивницького та Кіровоградської області. Про це свідчать результати досліджень, проведених КМО ВЕГО «МАМА-86» торік. «Пропозицією Леона зараз не можна нехтувати, – говорить очільниця організації Людмила Шестакова. – Стан очисних споруд і водопровідних мереж залишається незадовільним, досі багато громадських закладів (у тому числі шкіл та районних лікарень) залишаються не підключеними до централізованого водопостачання. Ми раді знайомству з організацією, що займається спорідненою з нашою діяльністю. І будемо раді допомогти зробити питну воду доступною для наших діток».

  Довідка

  ClearWaterFoundation – неприбуткова організація штату Вашингтон, США, створена у 2008 році для забезпечення чистою водою дітей та людей загалом в усьому світі. Це маленька організація з глобальними амбіціями, направленими на вирішення проблеми, яка вбиває багато людей щороку. Дізнатися про організацію більше можна за посиланнями:

  -   http://www.cleanwaterfoundationwa.org/about_cwf.shtml;

  -   http://video.foxnews.com/v/4665440410001/my-america-shoe-shine-man-leon-mclaughlin/?#sp=show-clips.