В Кіровоградській виправній колонії ведеться робота по укомплектуванню посад

 • 29 вер. 2016 17:46
 • 1071
  • Новина В Кіровоградській виправній колонії ведеться робота по укомплектуванню посад Ранкове місто. Кропивницький

   

  28 вересня 2016 року в Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій, в якому взяли участь виконуючий обов’язки першого заступника начальника Кіровоградської виправної колонії УДПтСУ в області (№ 6) майор внутрішньої служби Володимир Шевченко та начальник відділу по роботі з персоналом капітан внутрішньої служби Оксана Калашникова.

  Зустріч представників установи як закладу-роботодавця з потенційними працівниками мала на меті відбір на службу та роботу громадян, які перебувають на обліку в центрі зайнятості як безробітні. Не стала винятком і теперішня пропозиція, адже в ході зустрічі присутнім було запропоновано наявні вакантні посади, роз'яснено умови проходження служби і роботи, перспективи професійного зростання та питання соціального захисту працівників Державної кримінально-виконавчої служби України.

  Керівництво центру зайнятості та установи на завершення зустрічі висловили щирі сподівання, що проведений захід дасть свої позитивні результати, а плідна співпраця продовжиться і в подальшому, повідомляє Відділ по роботі з персоналом Кіровоградської ВК (№6).