Довірившись незнайомцю, жінка заплатила за свою необачність власним життям

 • 20 вер. 2010 15:46
 • 1022
  • Новина Довірившись незнайомцю, жінка заплатила за свою необачність власним життям Ранкове місто. Кропивницький

   

  Працівниками Світловодського МВ УМВС України в Кіровоградській області за підозрою у скоєнні вбивства затримано 29-річного місцевого жителя. Жертвою душогуба стала 41-річна жителька районного центру, яка беззастережно повірила у благі наміри незнайомця допомогти їй з продажем житла…

  Жінка мешкала у Світловодську разом з двома неповнолітніми дочками, які навчалися у професійно-технічному училищі. Оскільки вона ніде не працювала, то вирішила продати квартиру, переїхати в сільську місцевість, аби там придбати дешевше житло, влаштуватися на роботу та нормально забезпечувати свою родину.

  Якось познайомилася з молодиком, який, дізнавшись про її плани, визвався допомогти з пошуками покупців та оформленням всіх необхідних документів. За свої послуги чоловік попросив плату у розмірі 2 тисяч доларів США із загальної суми від продажу квартири. На цьому і зійшлися, тож «помічник» взявся до роботи.

  Коли знайшлись бажаючі купити житло, посередник виписав з нього власницю разом із дочками та запропонував їм деякий час пожити на квартирі, яку він винаймав у Світловодську, а сам переїхав до співмешканки в один із населених пунктів району.

  Після оформлення усіх паперів та отримання грошей, жінка зі своїм «помічником» вирушила до Києва, звідки вони разом мали поїхати в Черкаську область у пошуках недорогого житла та роботи. «Турботливий» чоловік запевнив, що допоможе з вирішенням і цих питань.

  В очікуванні автобуса підозрюваний запропонував жінці погуляти Києвом, на що вона погодилась, адже була в столиці вперше. Насправді ж, молодик бажав тільки одного – заволодіти грошима потерпілої. Тому непомітно для самої жертви завів її у безлюдне місце до одного із мостів, потім штовхнув з насипу вниз та скинув на неї камінь. Аби приховати сліди злочину, облив тіло жінки горючою рідиною та підпалив, а сам, прихопивши кошти, повернувся на вокзал і вирушив до Світловодська.

  Дочкам потерпілої молодик розповів, що їх мати відмовилась від його допомоги і де вона зараз, він не знає.

  Тим часом батько жінки дізнався від сторонніх людей, що донька зібралася продавати квартиру. Оскільки вона не бажала, аби родичі втручалися в її життя, то про свої плани нікого не попередила. Але тато почав хвилюватися, що дочка може потрапити у якусь халепу, тому вирішив будь-що розібратися у ситуації.

  Прийшовши до помешкання, там її не знайшов, лише дізнався, що вона кудись поїхала. Та, не маючи найменшого уявлення, де шукати родичку, звернувся із заявою про її зникнення до Світловодського міського відділу міліції. Правоохоронці одразу ж почали пошуки. У ході проведення низки оперативно-розшукових заходів вдалося встановити всі обставини пропажі жінки. Стало відомо і про те, що вона виїхала в Київ зі знайомим, а повернувся він звідти один.

  Обгорілий труп небіжчиці у столиці виявили місцеві жителі. Для встановлення особистості потерпілої було проведено спеціальну експертизу. Батько впізнати свою доньку зміг лише за прикрасами та залишками одягу.

  За даним фактом порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України «Умисне вбивство». Підозрюваного затримано, за місцем його проживання працівники міліції вилучили 8 тисяч доларів США. Проводиться слідство.

   

  ВЗГ УМВС України в Кіровоградській області