За три місяці кіровоградець викрав металу на 100 тисяч гривень

 • 20 вер. 2010 15:26
 • 1338
  • Новина За три місяці кіровоградець викрав металу на 100 тисяч гривень Ранкове місто. Кропивницький

   

  21-річний молодий чоловік на початку червня звільнився із місць позбавлення волі. Документів у колишнього в’язня не було, тому на роботу влаштуватись не зміг, перебивався тимчасовими підробітками, на оренду житла грошей не вистачало, мешкав у приятелів. Вільного часу у молодика було вдосталь, який він витрачав, вештаючись містом Кіровоград. Під час таких вечірніх «прогулянок» злодій звертав увагу на будинки у приватному секторі, в яких не горіло світло. Відтак, чоловік, розуміючи, що господарів немає вдома, одного вечора наважився залізти до одного з домоволодінь. З того часу молодик і повернувся до кримінальних заробітків.

  До будинків та господарських приміщень кіровоградець потрапляв, зламуючи замки на дверях, а як не виходило – ламав вікна або просто розбивав. «Спеціалізувався» чоловік лише на кольорових металах, особливо цінними для нього були мідні теплообмінники із газових котлів. До речі, минулого разу він потрапив до в’язниці за аналогічні злочини. Підозрюваний виривав теплообмінники підручними засобами, окрім того, брав прилади, що мають деталі з міді (зварювальні апарати, циркулярні пилки), кабелі тощо.

  Усе викрадене молодик відразу ж здавав до пунктів прийому металобрухту, гроші витрачав на продукти харчування, одяг. Загалом зловмисник за три місяці скоїв 10 крадіжок, потерпілі оцінюють збитки на суму близько 100 тисяч гривень.

   Працівники Кіровського РВ УМВС в області затримали підозрюваного поблизу його місця проживання. За даними фактами порушено кримінальну справу, за ознаками злочину передбаченого ч. 3 ст. 185 ККУ (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому), санкцією якої передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

   

  ВЗГ УМВС України

   в Кіровоградській області