Як подолати депресію та тривожність? У Кропивницькому проведуть відкриту зустріч із психіатром

 • 27 трав. 2024 14:30
 • 261
  • Новина Як подолати депресію та тривожність? У Кропивницькому проведуть відкриту зустріч із психіатром Ранкове місто. Кропивницький

  Жителів та жительок Кропивницького запрошують на зустріч із лікарем-психіатром Сергієм Балаєвичем. Під час зустрічі в Гончаренко центрі спікер розповість, як подолати хронічний стрес та навчитися правильно сприймати власні емоції. Участь у заході безкоштовна.

  За словами організаторів, усі емоції, які ми переживаємо за різних обставин, насправді нормальні. Питання лише в тому, чи вміємо ми їх помічати, приймати (без сорому, самокритики, провини) та проживати без шкоди для себе і оточуючих. Дбати про своє ментальне здоров’я дуже потрібно, однак далеко не всі можуть звернутися по допомогу до професіонала.

  «У світі, де стрес стає постійним супутником життя, де зміни та невизначеність заполонили наші будні, ми все частіше стикаємося з питанням ментального здоров'я. Особливо гостро ця проблема постає в Україні, де війна, економічні труднощі, політичні зрушення та соціальні виклики створюють сприятливий ґрунт для розвитку депресії та тривожних розладів», — діляться у Гончаренко центрі Кропивницький.

  Аби допомогти кропивничанам впоратися із цими проблемами, у Кропивницькому проведуть безоплатну зустріч із психіатром Сергієм Балаєвичом. Мова йтиме про основні прояви депресії і тривожних розладів, щоб присутні навчилися краще розуміти ці стани. Адже лише усвідомлюючи симптоми, можна своєчасно виявити проблеми та надати необхідну підтримку та допомогу.

  Зустріч із психіатром відбудеться у вівторок, 28 травня, о 14:00 у Гончаренко центрі Кропивницький (вул. В.Перспективна, 4а). Орієнтовна тривалість заходу — півтори години. Участь безкоштовна, утім організатори радять зареєструватися за номером +38067 27 61 809, аби забронювати місце.

  Додамо, Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього.