«Код нації»

 • 13 лют. 2024 11:30
 • 249
  • Новина «Код нації» Ранкове місто. Кропивницький

  Кропивничан запрошують стати учасниками конкурсу української мови

  Національний Фестиваль «Код Нації» спільно з проєктом «Про Мову» оголошують Всеукраїнський конкурс до Міжнародного дня рідної мови, який відзначається 21 лютого.

  Головною метою Конкурсу є сприяння розвитку української мови шляхом популяризації її культурного надбання у суспільстві. А також заохочення усіх представників громад до вивчення української мови, утвердження її як головного чинника існування нашої нації; розвиток творчих та інтелектуальних здібностей.

  Передбачається і підтримка Збройних Сил України благодійними внесками учасників.

  На конкурс усі охочі зможуть подати свої творчі проєкти у п’яти номінаціях: образотворчі роботи, відеороботи, фотокросинг, есе на тему «Мовне питання» та мовні меми.

  Подача заявок на Конкурс відбувається на сайті: https://mova.kod-natsii.com з 05 по 25 лютого, оцінювати творчі проєкти будуть 29 лютого, а оголошення переможців Конкурсу відбудеться 01 березня на офіційних сторінках Фестивалю в соціальних мережах.

  Для інших знавців солов’їної Освітня платформа Фестивалю проводитиме тестування на рівень володіння українською мовою. Зареєструватись на нього можна на сторінці: https://mova.kod-natsii.com/test/ з 05 по 23 лютого, а пройти тестування з 26 — 29 лютого, попередні результати будуть відомі вже 01 березня.

  Детальніше про умови участі та Положення на сайті конкурсу: https://mova.kod-natsii.com.

  Джерело: Кропивницька міська рада