За допомогою біспектральних камер прикордонники вистежили дві групи правопорушників

 • 13 лют. 2024 12:00
 • 225
  • Новина За допомогою біспектральних камер прикордонники вистежили дві групи правопорушників Ранкове місто. Кропивницький

  За рахунок впровадження в оперативно-службову діяльність систем відеоспостереження та безпілотної авіації прикордонникам Чопського загону вдалося значно підвищити надійність охорони державних рубежів.

  За останній час більшість випадків виявлення правопорушень у прикордонні відбувається саме завдяки застосуванню сучасних технічних засобів фотофіксації та відеоспостереження.

  Саме завдяки використанню біспектральних камер, прикордонникам відділення «Паладь Комарівці» відділу «Ужгород» вдалося затримати дві групи правопорушників, які намагалися у незаконний спосіб перетнути українсько-словацький кордон. Обидві групи рухалися у темний час доби.

  Рух першої з них зафіксували за триста метрів від кордону. На пошуки невідомих вислали прикордонний наряд з розшуковим собакою. Затримані, чоловік і дві жінки, не мали при собі жодних документів. Згодом правоохоронці встановили, що усі троє є місцевими жителями, які мали намір поза пунктами пропуску перетнути кордон зі Словаччиною, а згодом потрапити до Німеччини.

  Іншу трійку виявили за пів кілометра від кордону. Аби відстежити рух правопорушників, прикордонники підняли в небо безпілотник. Троє чоловіків, яких затримав наряд, також виявилися місцевими жителями. Зупинити їхню незаконну «подорож» допоміг службовий собака.

  Усіх затриманих доставили у прикордонний підрозділ. Їх справи буде передано до суду, який визначить покарання за спробу незаконного перетинання державного кордону України.